Numeroloji de Sessiz Benlik

HAREKETSİZ BENLİK TABLOSU

 

BİR

Cesaretli ve zorlukları göze alabilir. Henüz keşfedilmemiş toprakları, ulaşılamamış tepeleri, dokunulmamış kıyıları hayal eder. Kendinizi bir lider, kışkırtıcı ve henüz düşünülmemiş yeni planları ve yatırımları tasarlayan kişi olarak düşünürsünüz.

 

İKİ

Korunan, sevilen ve rahat içinde olan. Önem verdiğiniz kişilerle çevrili. Kendinizi yuva ve çocuklar ile,arkada siz, küçük, katı olmayan yöntemlerle onlara hizmet ederken hayal edersiniz.

 

ÜÇ

Hayal gücünüz sizi popüler, çekici ve aranan biri olarak gösterir. Her zaman çevrenizde sizi takdir eden bir izleyici kitleniz vardır ve her söylediğiniz ve yaptığınız alkışlanır. Kendinizi nereye giderseniz gidin etrafa güzellik ve mutluluk saçan sanat eserleri gibi ifade edersiniz.

 

DÖRT

Herkesin bağımlı olduğu topluluğun en uç noktasısınız. Başarı, görev, sevgi ve takdir ile ödüllendirilmek için çalışırsınız. Ülkesinin kurtarıcısı olan katı vatanseversiniz.

 

BEŞ

Bağlantılardan ve sorumluluklardan uzak olarak bütün dünyayı gezebilirsiniz. Kendinizi her dilde akıcı bir şekilde konuşurken, yabancı toprakların yerli halkları ile anlaşırken, macera ve hayat tecrübesi için yaşarken düşünürsünüz.

 

ALTI

Seven bir ailenin tam ortasındasınız. Güzel ve estetik bir eviniz vardır ve kapıları her zaman ziyaretçilere açıktır. Çevrenizde müzik ve çiçekler vardır, düzenli bir evi idare etmenin sorumluluklarını seversiniz. Gelecek düşünceniz ise siz ve sevgilinizin yaşlandığınızda güzel bahçenizde kol kolaya da omuz omuza dolaştığınız, ve şömine başında oturduğunuz şeklindedir. ‘’Yüksek 6’nız’’ kendinizi Kozmik rahatlatıcı ve uyum sağlayıcı olarak görmenize neden olur.

 

YEDİ

Kendinizi eski nadide kitaplar, resimler ve eski mobilyalarla dolu bir kütüphanede hayal edersiniz. Pencereleriniz alçak tepelere ve çiçeklerle dolu kendi bahçenize bakmaktadır. Pek çok kişi sizden erdemleriniz hakkında bilgi almak için gelir ancak zamanınızın pek çoğunu sessizlik içinde kendi başınıza geçirirsiniz. Genellikle çok güzel işleri olan ve üzerindeki motifleri sizin için anlam taşıdığı uzun bir sabahlık giyersiniz. Siz erdemleri Eski çağların insanlarına ait  Rahip ya da Mistiksiniz.

 

SEKİZ

Pek çok Yönetim Kurulunda yer alırsınız ve pek çok banka ve şirketin Başkanlığını yaparsınız. Büronuz çok güzel döşenmiştir ve emrinizde çalıştırdığınız kişiler çok kalabalıktır. İşlerinizi geniş bir tabanda ve uluslararası ilişkilerde yönetirsiniz.

 

DOKUZ

Dünyanın en büyük sanatçılarından birisiniz. İnsanlık sevgisi ve size neye mal olacağını düşünmeksizin hizmet aşkı ile dolusunuz. Kişisel sevgi ve mutluluk istersiniz ama görevinizin kişisel olmadığını ve mutluluğunuzun bunu gerçekleştirmeye bağlı olduğunu bilirsiniz. Çok duygusal olan siz diğerlerinin sıkıntılarını anlar ve pek çoğunu rahatlatmaya çalışarak onlara öğüt verirsiniz. Kendinizi bir gözlemci olarak görür, üstesinden geldiğiniz sorunlara ve hayatlara tepeden bakarsınız.

 

ON BİR

Siz ‘’bütün dünyayı dolaşarak her canlıya vaaz vermekle yükümlü’’ habercisiniz. Kutsal ateşin ışığı gözlerinizdedir. Nasihatlerinizle pek çok kişiyi kendi bildiğiniz Doğruya yönlendirecek gücü içinizde hissedersiniz. İnanç ve zaferiniz için şehit olabilirsiniz.

 

YİRMİ İKİ

Bütün ulus ve ülkelerin yapıcı bir birliktelik kurmalarını hayal edersiniz. Ticaret ve uluslararası ilişkileri geliştirecek olan büyük su kanalları ve tren yolları planlarsınız. Dünyanın zenginliklerini herkes için sunmasını sağlayacak yollar ve yöntemler düşünürsünüz. Güzellik göstergeleri, kusursuzluk abideleri olacak ve orada çalışmaktan haz duyacaklar için büyük fabrikalar inşa etmeyi istersiniz. Hayalleriniz şekillenir.

Kaynak; Florence Campbell        Sayılarda Saklı Yaşamınız

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

You May Also Like